Ubytovanie Šafrán - Apartmán č.18

Popis:

Apartmán č.18 s rozlohou 63,05m2 sa nachádza v apartmánovom dome „ŠAFRAN“ , ktorý bol postavený v roku 2006, v tichej a malebnej lokalite Donovaly, oblasť Mišúty.

Apartmánový dom je situovaný bezprostredne pri zjazdovkách na Novú hoľu. Zariadenie je vhodné na individuálnu turistiku, pre rodiny s deťmi, na organizovanie firemných akcií, rôznych športových podujatí ale hlavne v zimnom období je možnosť využitia okolitých vybudovaných zjazdoviek na lyžovanie.

Ubytovanie poskytujeme v novom, 3 izbovom vkusne zariadenom apartmáne, pozostávajúceho z dvoch izieb a jednej priestrannej miestnosti, slúžiacej ako denná, obývacia miestnosť, ktorá je priamo prepojená s kuchyňou.

Kapacita nášho apartmánu je 4 pevné lôžka, s možnosťou až 3 prísteliek.

Vybavenosť apartmánu:

Apartmán je štandardne vybavený kuchynskou linkou, s patričným vybavením (a to hrnce, príbor, taniere, poháre, najdôležitejšie pomôcky na varenie), zabudovanou elektrickou varnou platňou, nerezovou chladničkou a mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským kútom, pre šesť osôb.

V priestrannej miestnosti sa nachádza rozkladacia kožená sedačka so stolíkom, obývací nábytok spolu s televízorom. Z obývacej izby je vstup na balkón, ktorý možno využiť na príjemné posedenie, hlavne v letnom období. Z priestrannej haly je možné prejsť do väčšej spálne, ktorá je vybavená manželskou posteľou s nočnými stolíkmi, skriňou a kreslom, s možnosťou jeho využitia ako prístelka. Je tam aj detská postieľka.

Menšia zo spální je určená pre dve osoby, pozostáva z manželskej postele, skrine a komody.

Vedľa uvedenej spálne je situovaný vchod do samostatnej priestrannej kúpeľne, ktorá je vybavená vaňou, umývadlom so zrkadlovou poličkou, nerezovým stojanom na hygienické potreby, rebrovým elektrickým radiátorom a rozkladacím sušičom na bielizeň.

Vedľa kúpeľne sa nachádza samostatná toaleta s malým umývadlom. Súčasťou apartmánu je aj vešiaková stena, ktorá je umiestnená oproti kuchynskej linke.

V blízkosti vchodu do apartmánu je vyhradená miestnosť, s rovnakým číslom ako apartmán, ktorý slúži na uskladnenie lyžiarskeho vybavenia hostí.

V apartmánovom dome ŠAFRAN je možnosť využitia aj nasledujúcich doplnkových služieb: vyhrievaný bazén, saunu, solárium, masáže, biliard a reštauráciu.